مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرمریت چیست| انواع سنگ مرمریت | فروش + لیست قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

سنگ مرمریت چیست و چه کاربردهایی دارد؟قیمت انواع سنگ های مرمریت
مرمریت مشکی

<strong>مرمریت چیست و فروش انواع سنگ مرمریت و اعلام لیست قیمت هر یک از سنگ های ساختمانی آیا از طریق سایت و به صورت اینترنتی ممکن است؟

محصولات متعددی از طریق سایتهای معتبر و با در دست داشتن اطلاعات بی شمار خرید و فروش می شوند و داشتم اطلاعات تکمیلی می تواند کمک بیشتری به خرید بهتر سنگ نماید.

سنگ مرمریت چیست و چه کاربردهایی دارد؟

سنگ مرمریت از جمله سنگ های ساختمانی و تزئینی است که در سورت های متنوع در کشور استخراج و تولید می شود. روش برش سنگ مرمریت به صورت سیم برش است و سنگ های آهکی مانند مرمریت جذب آب بالایی داشته و بنابرابن توصیه می شود که در فضاهای باز و در معرض باد و باران کار نشوند.

برش سنگ
برش سنگ

کاربرد سنگ مرمریت برای راه پله، فضا و نمای درونی و برای پله ها بسیار مناسب است و سنگ مرمریت معمولا دارای رگه های بسیاری است که به رنگ قرمز میزان و یا یکی از ترکیبات آن است.

میزان تولید این سنگ در سال های اخیر دارای نوسان بوده است و بسته به تقاضای بازار صادرات آن صورت گرفته است. در مکان هایی که سنگ در معرض انساط و انقباض قرار بگیرد این سنگ دوام بالایی ندارد.

قیمت انواع سنگ های مرمریت

سنگ مرمریت دسته بندی های متنوع دارد و با توجه به رنگ، مقاومت و سورت قیمت گذاری می شود. کوپ های خام درجه یک و صادراتی برای تولید اسلب های صادراتی استفاده می شود.

اسلب مرمریت لئوپارد
اسلب مرمریت لئوپارد

مصرف انواع اسلب ایرانی برای هر یک از پروژه ها می تواند مقرون به صرفه باشد. کیفیت فرآوری انواع سنگ در مجموعه ما می می تواند به کمک صادرات آمده و سبب خواهد که بهترین سنگ مرمریت ایرانی به کشورهای آسیایی و اروپایی صادر شود.

نوع سنگ قیمت
اسلب مرمریت لئوپارد 130000
اسلب مرمریت دهبید 100000
اسلب مرمریت مارشال 110000
اسلب مرمریت کاشان 120000
اسلب مرمریت کرم نی ریز 200000

 

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]برای دریافت لیست قیمت سنگ مرمریت در ابعاد مختلف با کارشناس سایت تماس بگیرید.[/box]

لیست قیمت انواع سنگ مرمریت و میزان موجودی و همچنین قیمت فروش هر یک از انواع سنگ در سایت درج و به روز می شود و با این کار توانسته ایم خدمات بهتر را در اختیار شرکت ها و بازرگانی ها قرار دهیم.

منبع سایت “www.sangmarmarit.ir”

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “مرمریت چیست| انواع سنگ مرمریت | فروش + لیست قیمت”

Call Now Buttonتماس بگیرید