مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع سنگ مرمریت و قیمت به روز آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع سنگ مرمریت در ایرانقیمت روز سنگ مرمریتقیمت انواع سنگ پله مرمریتانواع سنگ مرمریت کفصادرات سنگ مرمریت به کشور های همسایه
مرمریت

<strong>انواع سنگ مرمریت و قیمت به روز آن کدام است و از کجا می توان این سنگ های ساختمانی را به قیمت روز آن ها و با کیفیت بالا تهیه خرید نمود؟

انواع سنگ مرمریت در ایران کدام ها هستند و برای چه منظ.ری از این سنگ ها استفاده می شود و آیا مرکزی وجود دارد که قیمت به روز آن ها و انواع سنگ های ساختمانی را بدون واسطه دریافت کنیم؟

این مجموعه بازرگانی به جهت این که با تکیه بر توان کارشناسان و دانش فنی به روز استوار است توانسته است که بهترین خدمات در امر خرید و فروش سنگ های ساختمانی را در اختیار شما بگذارد.

سنگ مرمریت انواع مختلف دارد که از جمله می توان به سنگ مرمریت رویال، مرمریت بیرجند، آرک، کویر، لئوپارد قم، بسطام، رویال خوی و دیگر انواع این سنگ اشاره کنیم که هر یک با کیفیت و رنگ منحصر به فر به شما معرفی می شود.

انواع سنگ مرمریت در ایران

در هیچ کجای جهان به اندازه ایران سنگ تولید و مصرف نمی شود. منابع عظیمی از معادن سنگی که در کشور پهناور ما وجود دارد ثابت می کند که تولید و مصرف ایران نسبت به کشور های دیگر بیشتر هست. اما باید در زمینه فرآوری سنگ های ساختمانی ایران خودش را به استاندارد های جهانی برساند تا بازار سنگ بین المللی را نیز تصاحب کند. در ایران معدن سنگ مرمریت زیادی وجود دارد که در زیر برخی از آنها را نام می بریم.

کوپ مرمریت صادراتی

 • سنگ مرمریت لئوپارد
 • سنگ مرمریت مشکی جگوار
 • سنگ مرمریت صلصالی
 • سنگ مرمریت خوی
 • سنگ مرمریت آباده
 • سنگ مرمریت سفید
 • سنگ مرمریت کرم
 • سنگ مرمریت دهبید
 • سنگ مرمریت گلدن بلاک
 • سنگ مرمریت گلدن گلکسی
 • و…

این معادن ذخایر بالایی دارند و می توان آز آنها سالهای زیادی سنگ به صورت خام استخراج کرد.در مقابل صنعت فرآوری سنگ ساختمانی ظرفیت بالایی در ایجاد ارزش افزوده دارد.برای همین بایستی کشور به سمت فروش و صادرات سنگ های ساختمانی فرآوری شده برود نه به سمت خام فروشی.

قیمت روز سنگ مرمریت

همان گونه که متذکر شده ایم زمانی که برای سفارش خرید اقدام می کنید می توانید از کلیه اطلاعات موجود در سایت به صورت رایگان بهره مند شوید و قیمت های هر یک از انواع سنگ مرمریت را بررسی کرده و با توجه به نوع مصرف و متراژ و کیفیت و هزینه های که در نظر گرفته اید می توانید اقدامات لازم را انجام دهید و این امر از جمله خدماتی است که ما به شما ارائه می کنیم تا بتوانید راضی و خوشنود و با قیمت مناسب اقدام به خرید نمایید.

مرمریت جوشقان

قیمت انواع سنگ پله مرمریت

یکی از کاربرد های سنگ مرمریت، سنگ پله هست. سنگ های پله معمولا با ضخامت های 3 سانتی و 4 سانتی تولید می شوند. از بین سنگ های مرمریت ،سنگ مرمرمیت مشکی  و سنگ مرمرمیت صلصالی و همچنین سنگ مرمرمیت پر طاووسی بسیار برای پله استفاده می شود.

سنگ مرمریت پله

انواع سنگ مرمریت کف

علاوه بر انواع مختلفی که در بالا ذکر کرده ایم بسیاری دیگر از انواع سنگ مرمریت کف در کشور ما از معادن مختلفی استخراج می شوند مانند :

 • مرمریت امپریال
 • مرمریت نمین
 • و زیتونی

و بسیاری دیگر از انواع سنگ مرمریت که در زمان مناسب و با قیمت بسیار عالی توانایی عرضه آن را ایجاد کرده ایم و کلیه شرکت ها و بازرگانان و شرکت های ساختمانی می توانند از امکانات موجود در سایت بهره لازم را ببرند.

صادرات سنگ مرمریت به کشور های همسایه

کشور های همسایه مانند ترکیه، عراق، ارمنستان، قزاقستان، گرجستان ، قطر، عمان و…. راه بسیار خوبی برای صادرات سنگ ساختمانی هستند. و صادرات به این کشور ها بازار صادرات خوبی را برای کشور ما فراهم می کند.بسیاری از سنگ های ایران از طریق کشور ترکیه به کشور های دیگری ارسال می شود.

سنگ مرمریت هم سنگی است که بازار خوبی را در بین کشور های همسایه داراست. سنگ مرمریت لاشتر یکی از انواع بهترین سنگ های صادراتی است که بازار جهانی را به خود اختصاص داده است.

سنگ مرمریت به دلیل اینکه سطح صیقلی دارد بیشتر مورد توجه تاجران سنگ قرار می گیرد. سنگ های مرمریت جزو سنگ های لوکس و لاکچری هست که اکثر کشور های دیگر آنها را در شیکترین ساختمان های خود به ابعاد بزرگ استفاده میکنند. برای خرید بهترین سنگ های مرمریت به شکل کوپ و اسلب های استاندارد صادراتی با ما در ارتباط باشید.

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “انواع سنگ مرمریت و قیمت به روز آن”

Call Now Buttonتماس بگیرید