مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مرمریت طوسی و بازار صادرات کوپ

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش سنگ مرمریت طوسی در بازار سنگ ایرانبازار صادرات کوپ مرمریت
سنگ مرمریت طوسی

<strong>فروش مرمریت طوسی نه تنها در داخل کشور و در بازار ایران است بلکه فعالیت در بازار صادرات کوپ آن هم یکی از هدف های نهایی این مجموعه است.

فروش مرمریت طوسی با توجه به این که زمان و در چه متراژ و چه سورتی از سنگ را بخواهید مورد بررسی قرار گرفته و پس از بررسی به خریدار اعلان می گردد.

فروش سنگ مرمریت طوسی در بازار سنگ ایران

سنگ مرمریت طوسی که به سنگ امپرادور هم شهرت دارد و سنگ مرمریت ارومیه بوده و دارای رنگ کرم مایل به طوسی است و با رگه هایی به رنگ تیره و روشن یافت می شود و مرمریت آباده دارای قیمت پایین تری است و به صورت تایل و اسلب تولید می شود.

سنگ مرمریت طوسی

فروش سنگ مرمریت طوسی آباده بیشتر برای فضاهای داخلی ساختمان از جمله کف سالن های پذیرایی و آشپزخانه ها و راه پله ها و راهروها کاربرد دارد.

نوع سنگ

قیمت

اسلب مرمریت لئوپارد

130000

اسلب مرمریت طوسی

140000

اسلب مرمریت مارشال

110000

اسلب مرمریت کاشان

120000

اسلب مرمریت کرم نی ریز

200000

شما می توانید برای دریافت لیست قیمت انواع سنگ ساختمانی و بخصوص سنگ مرمریت طوسی و کلیه اطلاعات مورد نیاز را دریافت نمایید و یا در صورت لزوم از مشاوره کارشناسی هم بهره مند شوید.

بازار صادرات کوپ مرمریت

سنگ مرمریت یکی از سنگ های صادراتی ایران است که به صورت کوپ بارگیری می شود و از طریق راه های مرزی زمینی و آبی به کشورهای حوزه خلیج فارس و یا کشورهای اروپایی صادر می گردد. برای شناخت هر چه بیشتر سنگ مرمریت و قیمت آن می توانید به اطلاعات مندرج در سایت مراجعه نمایید.

سنگ مرمریت در ایران دارای منابع و معادن محدودی است و از جمله محصولات صادراتی ایران سنگ های مرمریت است که با قیمت ها و به صورت ثبت سفارش خرید و فروش می شود و برای کشورهای دیگر با انجام تشریفات گمرکی و اخذ مجوزهای لازم صادر می گردد.

منبع سایت”www.apadanakianstone.com”

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “فروش مرمریت طوسی و بازار صادرات کوپ”

Call Now Buttonتماس بگیرید