مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لاشه های تراورتن آتشکوه و فروش آن به تناژ بالا

آنچه در این مقاله می خوانید...

تراورتن سفید آتشکوهلاشه های سفید تراورتن آتشکوهتراورتن سفید آتشکوه و سنگ نمای ساختمان
لاشه های تراورتن آتشکوه

<strong>لاشه های تراورتن آتشکوه و فروش آن به تناژ بالا در معدن آتشکوه و به قیمت معدن را از سایت ما بخواهید. ما به شما کمک خواهیم کرد که بتوانید لاشه های تراورتن آتشکوه را به طور مستقیم از معدن خریداری کنید.

لاشه تراورتن سفید آتشکوه
لاشه تراورتن سفید آتشکوه

تراورتن سفید آتشکوه

افرادی که در حرفه سنگ ساختمانی هستند چه از معدن کار و کارخانه دار و ساختمان ساز و دلال های سنگ ساختمانی همه و همه سنگ تراورتن سفید آتشکوه را به خوبی می شناسند. دلیل آن هم این هست که تراورتن سفید آتشکوه بی نظیر هست و به جرات می توان گفت که تراورتنی شبیه به تراورتن آتشکوه نمی توان پیدا کرد. سال ها پیش کوه آتش فشانی در منطقه آتشکده نیم ور (محلات) وجود داشته که امروزه این آتشفشان فعال نیست و سالها از خاموش بودن آن می گذرد.اما سالها پیش این کوه به واسطه ارباب قنبر برای استخراج سنگ تراورتن مورد بهره برداری قرار گرفت. و از همان سالها این معدن به فعالیت خود ادامه داده است.

لاشه های سفید تراورتن آتشکوه

به دلیل اینکه از ذخایر این معدن بسیار بهره برداری شده است معدن آتشکوه خیلی کم قادر به تولید سنگ های کوپ می باشد.برای همین تولید کنندگان این سنگ رو به لاشه های تراورتن آتشکوه آورده اند. امروزه به خاطر کمبود سنگ تراورتن آتشکوه و قیمت بالای آن افراد از لاشه های تراورتن آتشکوه استفاده می کنند. سنگ های خام( کوپ) تراورتن آتشکوه سالها قبل به طور مستمر به کشور های دیگر از جمله چین صادر می شد. این سنگ همچنان به کشور های دیگر صادر می شود اما با قیمت بالا و خیلی محدود صادر می شود.

تراورتن سفید آتشکوه و سنگ نمای ساختمان

اگر از سنگ سفید تراورتن آتشکوه برای نمای ساختمان خود استفاده کنید ساختمان در نوع خود بی نظیر خواهد شد.برای تهیه لاشه های تراورتن سفید آتشکوه و هچنین سنگ ۴۰ طولی آتشکوه با ما ارتباط بگیرید.

منبع سایت”www.teraverten.ir”

 

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “لاشه های تراورتن آتشکوه و فروش آن به تناژ بالا”

Call Now Buttonتماس بگیرید