مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بی واسطه اسلب تراورتن و مرمریت در محلات

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش بی واسطه اسلب در محلاتثبت سفارش و کاربرد هر یک از انواع سنگصادرات اسلب سنگ ساختمانی ازمحلاتنوع بسته بندی صادراتی سنگ ساختمانی چیست؟
اسلب تراورتن و مرمرمیت

<strong>فروش بی واسطه اسلب تراورتن و مرمریت در کمتر شدن هزینه ها به شما کمک می کند و بهترین سنگ مرمریت در مجموعه ما در محلات گردآوری شده است و امکان خرید را برای شما افزایش داده ایم.

فروش بی واسطه اسلب هر گونه از انواع سنگ های ساختمانی به کمتر شدن هزینه ها می انجامد و از طریق آنلاین و ثبت سفارش خرید می توانید بهترین نمونه های سنگ را در کاتالوگهای دیجیتالی مشاهده نمایید.

[tie_slideshow]

[tie_slide] اسلب تراورتن

اسلب تراورتن عباس آباد
اسلب تراورتن عباس آباد

[/tie_slide]

[tie_slide] اسلب مرمریت

اسلب مرمریت مشکی
اسلب مرمریت مشکی

[/tie_slide]

[tie_slide] اسلب تراورتن

اسلب تراورتن سیلور
اسلب تراورتن سیلور

[/tie_slide]

[/tie_slideshow]

فروش بی واسطه اسلب در محلات

شهرستان محلات به جهت نزدیکی به معادن متنوعی مانند تراورتن حاجی آباد، عباس آباد، سنگ    و سیلور کاشان و همچپنین معادنی مانند مرمریت لئوپارد، توانایی هایی فراوان در فروش و عرضه مستقیم و بدون واسطه را به ما داده است.

سنگ تراورتن دودی
سنگ تراورتن دودی

اسلب سنگ های تراورتن از خواستگاه زیادی برخوردار هستند و در بسیاری از پروژه های ساختمانی به کار گرفته می شوند.سنگ مرمریت و تراورتن از جمله سنگ های بسیار پرمصرف در بازار داخل و یا صادرات هستند که میزان مصرف هر یک از سنگ های ذکر شده به مقدار قابل توجهی در حال افزایش است.

در محلات می توانید از مجموعه های موجود ما چه به صورت حضوری و یا از طریق انلاین دیدن نموده و کار خود را ساده تر کنید.

ثبت سفارش و کاربرد هر یک از انواع سنگ

انواع سنگ ساختمانی چه برای نمای درونی و یا بیرونی و کفپوش ساختمان ها اهمیت فراوانی دارد.

سنگ تراورتن و یا مرمریت برای کف و برای ساختمان ها ی مجلل و دواره استخرها مصرف می شود و فروش بی واسطه اسلب در اندازه های بزرگ و انواع کیفیت برای خریدار میزان انتخاب را بالا می برد.

سنگ مرمریت لئوپارد
سنگ مرمریت لئوپارد

قیمت سنگ تراورتن با توجه به نوع معدن متفاوت است و همچنین مرمریت مورد نیاز بر اساس معدنی که از ان استخراج شده است سورت بندی شده و در نتیجه هر چقدر کوپ سنگ از کیفیت بالایی برخوردار باشد میزان قیمت اسلب هم بالاتر است.

صادرات اسلب سنگ ساختمانی ازمحلات

صادرات اسلب سنگ ساختمانی ازمحلات

برای رقابت در بازار سنگ ساختمانی جهانی باید استاندارد های آنها را در تولید سنگ ها اعمال کنیم تا بتوانیم بخشی از این بازار رو به دست بیاوریم. شهر محلات به دلیل اینکه اکثر افراد در این منطقه سالیان سال در این حوزه فعالیت داشته اند قدرت تامین و تولید سنگ های صادراتی را دارند. سنگ های ساختمانی اغلب به صورت کوپ و اسلب صادر می شود.

سفارش های خاصی هم در این بازر جهانی هست مانند ابعاد سنگ 30*60 اما با ضخامت 12 میلی متر که شهر محلات با کارخانه های مدن قادر به تولید این ضخامت هم هست.

برای ثبت سفارش صادرات خود می توانید با ما ارتباط بگیرید.

نوع بسته بندی صادراتی سنگ ساختمانی چیست؟

نوع بسته بندی صادراتی سنگ ساختمانی چیست؟

سنگ های ساختمانی همان طور که گفته شده یا به صورت خام(کوپ) یا به صورت اسلب و  تایل به کشور های دیگر صادر می شود.برای بسته بندی ابعادی سنگ از پالت های چوبی محکم استفاده می شود و دور تادور سنگ با سلفون بسته بندی می شود اما برای بسته بندی اسلب سنگ ها بایستی از خرک  های فلزی استفاده کرد تا اسلب ها را محکم نگه دارد و بار در سلامت کامل به مقصد برسد.برای صادرات سنگ کوپ هم بایستی وزن آن بیش از 24 تن نباشدو ابعاد آن هم شش بر برش باشد. در فیلم زیر کوپ گرانیت صادراتی به ترکیه را مشاهده می کنید.

 

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “فروش بی واسطه اسلب تراورتن و مرمریت در محلات”

Call Now Buttonتماس بگیرید