مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سنگ تراورتن ارزان و قیمت هر مترمربع آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

سنگ تراورتن ارزان متری چند؟قیمت سنگ تراورتن ارزان
تراورتن ارزان قیمت

سنگ تراورتن ارزان قمیت چند است و انواع سنگ تراورتن کدام است و آیا می توان قیمت هر متر مربع آن چقدر است و به صورت دقیق مصرف تراورتن در چه جاهایی است؟

سنگ تراورتن ارزان آیا کیفیت بالای خود را دارد؟ قیمت ارزان سنگ های عرضه شده به جهت فروش بی واسطه است و قیمت هر متربع آن را می توانید از طریق کارشناسان ما به طور دقیق دریافت نمایید و این امر به شما کمک می کند که بتوانید با هزینه هایی که در نظر دارید اقدام به خرید نمایید. قیمت هر متر مربع سنگ چند باشد، ارزان و مناسب است ؟

سنگ تراورتن ارزان متری چند؟

سنگ تراورتن ارزان متری چند؟

انتخاب سنگ تراورتن برای هر پروژه ای به عوامل متعددی بستگی دارد چرا که برای پروژه های مختلف شما به هزینه های خود باید توجه کنید همچنین صلاح اقتصادی در این زمینه امری مهم است و برای پروژه های اداری و تجاری می توانید از سنگ های تراورتن با قیمت ارزان و یا با مقاومت بالا و یا برای پروژه های لاکچری از سنگ های شیک و خاص استفاده کنید. قیمت سنگ به کیفیت و سلیقه و نوع کاربرد و میزان هزینه ای که در نظرگرفته می شود بستگی دارد و مجموع این عوامل می تواند شما را به خرید ارزان سنگ تراورتن و یا دیگر انواع سنگ های ساختمانی هدایت کند.

سنگ تراورتن از پر مصرف ترین و مناسب ترین سنگ های ساختمانی به شمار می آید، که از آن جهت؛

  •  پوشش نمای ساختمان
  • کف ساختمان
  • و دیواره های داخل
  •  ساخت نرده های سنگی
  • سنگ پله و راه پله

استفاده می گردد.

تراورتن ارزان قیمت
تراورتن ارزان قیمت

همچنین قیمت گذاری بر روی سنگ‌های ساختمانی به پارامترهای متنوعی بستگی دارد. علاوه بر آن به بعضی از این پارامترها با شدت بیشتری وابسته به قیمت هستند.

سنگ‌های تراورتن دارای انواع متفاوتی بوده و با توجه به استقامت و رنگ در بخش‌های متفاوت ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند.سنگ تراورتن مناسب ترین گزینه برای نمای ساختمان است.

پارامترهای تاثیر گذار که بر روی قیمت تراورتن را می‌توان :

ابعاد، کیفیت فرآوری، نوع معدن و همچنین بازه رنگ نام برد.

بطور مثال آن دسته از سنگ‌های تراورتن که دارای زمینه روشن و رنگی متمایل به سفیدی دارند،از قیمت بالاتری نسبت به سایر سنگ‌های تراورتن برخوردار می‌باشند.

پارامتر تاثیر گذار بعدی که مهمترین گزینه در انتخاب سنگ تراورتن است میتوان به کیفیت فرآوری سنگ اشاره کرد. که نسبت به سایر سنگ‌هایی چون مرمریت و گرانیت از قیمت بالاتری برخوردار است.

کاربر سنگ تراورتن عباس آباد

قیمت سنگ تراورتن ارزان

سنگ تراورتن از جمله انواع سنگ های ساختمانی است که در بیشتر پروژه های ساختمانی و صنعتی و تجاری مصرف می شود و به جهت این که بتوانید قیمت هر متر مربع سنگ را دریافت کنید می توانید به سایت ما مراجعه کنید.خرید تراورتن می تواند به صورت کوپ و یا فرآروی شده باشد، توجه به معادن بسیار با ارزشی که در کشور و به ویژه در محلات موجود است.

می توان بهترین و ارزان ترین انواع سنگ تراورتن را برای پروژه های مختلف و با توجه به هزینه های شما معرفی کرد.

از طریق کارخانجات و واحد های تولید و فرآوری سنگ تراورتن ساختمانی محلات، انواع سنگ تراورتن در رنگ و طرح های مختلف کرم، سفید، موج دار، بدون موج، موج کبریتی، شکلاتی، ابر و بادی، تنه درختی و… به بازار های داخلی و بین المللی عرضه می گردد.
یکی از پرطرفدارترین سنگ های تراورتن، سنگ تراورتن سفید ساختمانی است که در قسمت های مختلف ساختمان به خصوص در نمای بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد، این سنگ نیز متخلخل بوده و سطح آن توسط رزین پوشش داده می شود.

سنگ تراورتن دارای درجه بندی های مختلفی میباشد که هرچه درجه بندی سنگ به سمت ممتاز و سوپر میرود قیمت آن افزایش پیدا میکند.

از درجه های کیفی سنگ های تراورتن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سنگ تراورتن سوپر
  • سنگ تراورتن ممتاز
  • سنگ تراورتن درجه یک
  • سنگ تراورتن درجه دو

همچنین شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر از قیمت انواع سنگ تراورتن با درجه های مختلف با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “سنگ تراورتن ارزان و قیمت هر مترمربع آن”

Call Now Buttonتماس بگیرید