مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش سنگ مرمریت کرم خوی

آنچه در این مقاله می خوانید...

سنگ مرمریت کرم خویفروش سنگ مرمریت کرم خویقیمت فروش سنگ مرمریت کرم خویسنگ مرمریت خوی و ابعاد آنصادرات سنگ مرمریت خوی
فروش سنگ مرمریت کرم خوی

خرید و فروش سنگ مرمریت کرم خوی که نسبت به سنگ تراورتن ساختار آهکی تر دارد و نباید فضاهایی که در مجاورت رطوبت دارند قرار بگیرد. سنگ مرمریت مشتری های خاص خود را دارد و هرکس خواهان خرید و فروش سنگ مرمریت کرم خوی نیست.

سنگ مرمریت کرم خوی

تشخیص سنگ مرمریت از تراورتن از نظر کسانی که کارشناس نیستند از قسمت پشت سنگ قابل تشخیص می باشد. سنگ مرمریت برخلاف تراورتن دارای خلل و فرج نیست و بیشتر دارای رگه می باشد؛ بنابراین مقاومت این سنگ از تراورتن کمتر می باشد. از سنگ مرمریت در بدنه ی پله ها، پارکینگ و کف استفاده می شود. اگر بتوانیم کیفیت سنگ مرمریت را در ایران بالا ببریم دیگر نیازی به ارادات آن نخواهیم داشت و می توانیم در آینده از قطب های صادرکننده ی سنگ مرمریت باشیم.

فروش سنگ مرمریت کرم خوی

قیمت فروش سنگ مرمریت کرم خوی

قیمت این نوع سنگ به ضخامت برش، کیفیت برش و مواد مورد استفاده در فراوری و دقت در صورت بندی و سایز سنگ و موارد این چنینی بستگی دارد. هراندازه سایز سنگ مرمریت بزرگتر باشد قیمت آن به دلیل تفاوت در روش تولید و فراوری آن بیشتر خواهد بود. قیمت سنگ مرمیت به سه عامل بستگی دارد.

  • رنگ سنگ
  • ابعاد سنگ
  • نوع فرآوری

سنگ مرمریت خوی و ابعاد آن

معدن سنگ مرمریت کرم خوی در استان آذربایجان غربی، شهرستان خوی واقع گردیده است. به صورت کلی در سنگ فرش و نمای داخلی ساختمان به عنوان مرمریت بر مصرف در میان سنگ های مرمریت ایرانی به کار می رود؛ زیرا آرامی، زیبایی و گرمای خاصی را به ساختمان شما می بخشد. سنگ مرمریت دارای ابعاد مختلفی مثل 40 طولی و 40*40 و 50*50 و 60*60 و 80 *80 و همچنین ریزبار عرضه می گردد.

فروش سنگ مرمریت کرم خوی

صادرات سنگ مرمریت خوی

قیمت ها و نرخ سنگ های ساختمانی به این بستگی دارد که شما از معدن دار خرید می نماید یا از کارخانه دار نرخ فروش این گونه سنگ ها معمولاً با نوسان همراه است. بهتر است خرید خود را از فروشگاه های مرکزی خرید نمایید تا در نوع جنس و قیمت آن ضرر نکنید. اگر کیفیت و قیمت آن مناسب باشد و با استاندارد های جهانی مطابقت داشته باشد ما می توانیم در عرصه صادرات آن نیز حرفی برای گفتن داشته باشیم.
در انجام معامله سنگ عواملی وجود دارد که در قیمت گذاری سنگ موثر است که آن عوامل به قرار زیر است:

  • مقدارفراوان بودن آن در بازار
  • مقدار درجه سختی آن سنگ
  • زیبایی آن سنگ
کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید