مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خریدار تراورتن بی موج به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

پیشینه و تاریخچه سنگ تراورتنسنگ تراورتن بی موجسنگ موج دار و بی موجخریدار تراورتن بی موجخریدار تراورتن بی موجقیمت سنگ تراورتن
خریدار تراورتن بی موج

کاربرد سنگ تراورتن بی موج به دلیل داشتن مقاومت بالا، برش پذیری و صیقل پذیری عالی و زیبایی شکل و وجود تخلخل ازجمله پرمصرف ترین سنگ نماهای ساختمانی مدرن و کلاسیک محسوب می شود؛ بنابراین خریدار تراورتن بی موج به صورت عمده بسیار هستند.

پیشینه و تاریخچه سنگ تراورتن

وقتی مواد مختلف سرد و گرم می شوند سپس ته نشین می گردند سنگ تراورتن تشکیل می شود. این نوع سنگ در غارها بوجود می آید که حاوی موادی مانند استالاتراورتن کتیت و استالا گمیت است.
در میهن عزیزمان ایران، حدود 52 معدن تراورتن فعالیت می کنند. این سنگ سنگی کلسیم دار است و دارای رنگ های مختلفی به قرار زیر است:

  • سفید
  • خاکستری
  • نقره ای
  • زرد
  • قرمز
  • قهوه ای تیره

همان طور که در بالا اشاره شد در این نوع سنگ تنوع رنگ بسیاری وجود دارد و هر کس با هر سلیقه ای می تواند رنگ مورد نظر و سلیقه خود را از میان آن ها انتخاب نماید.
این نوع سنگ در گذشته بسیار کم مصرف بوده ولی امروزه معماران و طراحان از این نوع سنگ در کار خود بسیار استفاده می نمایند.

خریدار تراورتن بی موج

سنگ تراورتن بی موج

این نوع سنگ حاصل چشمه های آهکی ساز کهن می باشند که از میان آن ها تراورتن های سفید که دارای رگه های رنگی هستند دارای کیفیت بالاتری می باشند و این نوع سنگ در ایران به منظور سنگ نمای خارجی و داخلی به کار می رود.

سنگ موج دار و بی موج

مبحث نوع موج دار یا بی موج بیشتر در سنگ های تراورتن و مرمریت مطرح می باشد و در سنگ تراورتن اهمیت دو چندان پیدا می کند. سنگ هایی که در آن ها موج های منظم از بالا به پایین کشیده دارد سنگ موج دار و سنگی که هیچ گونه موج درستی ندارد سنگ بی موج نامیده می شود.

خریدار تراورتن بی موج

در صنعت ساخت و ساز، خرید سنگ ساختمانی که مورد نظر شما می باشد؛ همواره به عنوان یک چالش پیش رویتان خواهد بود. خرید و فروش انواع سنگ تراورتن به شیوه ی گسترده در مراکز سنگ های ساختمانی و همچنین بازار های سنگ و سنگبری صورت می گیرد.

خریدار تراورتن بی موج

قیمت سنگ تراورتن

ویژگی هایی نظیر: ابعاد، ضخامت، کیفیت فراوری و سورت بندی در قیمت سنگ تاثیر گذار هستند. در سنگ تراورتن هر چه زمینه ی رنگ به سوی روشنی و سفیدی برود به همان اندازه قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند.

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید