مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین نمونه سنگ برای کف ساختمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین سنگ کف ساختمانچه سنگی برای ساختمان مناسب است؟ انواع سنگ کف ساختمان
سنگ کف

بهترین نمونه سنگ برای کف ساختمان به همراه کیفیت و درجه بندی سنگ و قیمت آن از طریق آنلاین در اختیار مصرف کننده و کلیه پیمانکاران قرار می گیرد.

بهترین نمونه سنگ برای کف ساختمان با توجه به این که در کجا باید نصب شود و نحوه سنگ کاری چگونه است به شما پیشنهاد می شود و انواع سنگ های ساختمانی و کاربرد هر یک را می توانید در سایت این مجموعه جستجو نموده و کارشناسان کلیه درخواست های شما را به خوبی پاسخگو هستند. سنگ های ساختمانی برای موارد متعددی مورد نیاز هستند و البته گزینش و خرید هر یک از انواع سنگ متناسب با نوع کار و متراژ مورد نیاز و نحوه سنگ کاری مورد سنجش قرار می گیرد.

بهترین سنگ کف ساختمان

از بین انواع سنگ ساختمانی که برای کف و کفپوش و پارکینگ ها در بازار موجود است بر اساس سلیقه، میزان هزینه ها و مقاومت و زیبایی هر یک از سنگ ها خریداران خاص خود را دارند و اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می گیرد می تواند راهنمای مناسب برای خرید موفق باشد. سنگ کف باید هم مقاومت بالا داشته باشد و هم در برابر گرما و سرما مقاوم باشد و نحوه سنگ کاری کف هم بایستی توسط افراد آگاه و متخصص انجام شود.

سنگ تراورتن پارکینگ

چه سنگی برای ساختمان مناسب است؟ 

سنگ های ساختمانی به دلایل زیادی از جمله تنوع رنگ، بافت منحصر به فرد، دوام طولانی و نصب آسان به عنوان یکی از گزینه های اصلی و پرطرفدارترین مصالح ساختمانی می باشد.
سنگ های ساختمانی که برای کف ساختمان استفاده میشوند اقسام گوناگونی دارند که میتوان به مناسب ترین آنها اشاره کرد:

  1. مرمریت
  2. گرانیت
  3. تراورتن

سنگ گرانیت کف : سنگ گرانیت به دلیل بافت متراکمی که دارد و نداشتن تخلخل باعث می شود تا نمای ساختمان چسبندگی کمی داشته باشد و به علت وجود خطرات ناشی ازجداشدن آن از نما، باید با تمهیدات منحصر به فردی مصرف شود.

بنابراین بهترین آیتم برای استفاده از سنگ‌های گرانیت، کف فرش فضای پارکینگ، کف حیاط و سنگ پله و به طور کلی کف‌ فرش فضاهای پر رفت و آمد و آموزشی مانند دانشگاه ها که احتیاج به بیشترین مقاومت و استحکام در برابر سایش را دارند می‌باشد.

با توجه به خواص فیزیکی که سنگ گرانیت دارد استفاده از این سنگ برای سنگ کف واحدهای مسکونی و مراکز پرتو درمانی توصیه نمیشود.

سنگ مرمریت کف: از بین انواع مختلف سنگ، بهترین نوع سنگ کف ساختمان سنگ مرمریت می باشد که بيش ترین استفاده و کاربرد آن آن در ساختمان های مسکونی و تجاری می باشد. اما برای مکان های تجاری و اداری باید از مرمریت بسیار مرغوب استفاده کرد، زیرا این مکان‌ها بیشتر از فضای خانه پاخور دارند و رفت و آمد زیادی دارد و علاوه بر آن سطح کف اینگونه مکان ها توسط فرش و یا موکت پوشیده نمی شود.

کوپ مرمریت جوشقان

سنگ تراورتن کف: سنگ تراورتن بدلیل داشتن خلل هایی که دارد، بیشتر در نمای ساختمان استفاده می شود؛ ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی از سنگ تراورتن بخاطر زیبایی خاصی که دارد به عنوان سنگ کف نیز استفاده می شود. سنگ های تراورتن جذب آب بالا و مقاومت فشاری پایینی دارند و استفاده از این سنگ جهت کف نیاز به مراقبت و نگهداری ویژه دارد.
از سنگ تراورتن بیشتر برای سنگ نما و ساخت مصنوعات سنگی استفاده می شود. همچنین از سنگ تراورتن برای سنگ فرش نیز محوطه استفاده میشود.

انواع سنگ کف ساختمان

کف ساختمان و یا پارکینگ و سالن ها برای این که زیبایی و مقاومت بهتری داشته باشند سنگ می شوند و کلیه موارد در انتخاب و خرید سنگ مانند مقاومت، ابعاد و کیفیت و رنگ مورد توجه قرار می گیرد و هزینه های جاری هم تاثیر دوچندان دارند.

انواع سنگ ساختمانی

همانطور که گفته شد سنگ تراورتن و مرمریت از جمله سنگ های مرسوم برای کف هستند و یا انواع مرمریت در رنگ های مختلف که می تواند استفاده ی  باری کف ساختمان آنها انتخاب و گزینه مناسبی باشد. برای این که بتوانید گزینه های پیش روی خود را مطالعه کنید میتوانید به سایت ما مراجعه نموده و تمام نمونه کارها را با اطلاعات و جزئیات مورد بررسی قرار دهید و هر گونه ملاحظات لازم را می توانید از کارشناس مربوطه دریافت کنید.

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “بهترین نمونه سنگ برای کف ساختمان”

Call Now Buttonتماس بگیرید